trenerka

Ola Żelazo

Nazywam się Aleksandra Żelazo i jestem pasjonatką aktywności fizycznej. Ze sportem jestem związana od szkoły podstawowej, którą ukończyłam w klasie lekkoatletycznej. Od tamtej pory ćwiczę, próbuję różnych metod treningowych, szkolę się i czerpię z tego niesamowitą radość.

Moja pasja

Doświadczenie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego i Polskiej Akademii Sportu. Zdobyłam uprawnienia instruktorskie z fitnessu, kulturystyki, pilatesu, a aktualnie szkolę się w zakresie jogi. Cały czas aktywnie uczestniczę w szkoleniach związanych z szeroko rozumianym fitnessem (kettlebells, trx, stretching, fitball…). Biegam rekreacyjnie. Mając coraz większe doświadczenie, układam programy ćwiczeń aby zachęcić jak najwięcej osób do aktywności. Pokazuję, że odpowiednio dobrany trening jest dobry dla każdego. A ruch, wzmacnianie i rozciąganie to nieodłączne elementy naszego zdrowia, witalności i energii. Dzięki dbaniu o rozwój aktywności fizycznej czujemy się lepiej, opóźniamy efekty starzenia i rzadziej cierpimy z powodu bólów, które niestety przy dzisiejszym trybie życia doskwierają nam coraz częściej.

Staram się pokazywać różne formy ruchu po to, aby każdy znalazł coś najodpowiedniejszego dla siebie. Wychodzę z założenia, że tylko to co sprawia nam radość i przynosi zamierzone rezultaty może wtargnąć do naszej codzienności, stać się naszym hobby i pasją. W przeciwnym razie zawsze znajdziemy wiele wymówek, aby zostać przed komputerem czy telewizorem.

Ćwiczmy razem

Proponuję

Poznaj moje metody treningowe, zmieniaj ćwiczenia, znajdź taką formę, która da Ci najwięcej radości i pasji. I trenuj, zmieniaj się na lepsze! Jestem po to, aby Ci w tym pomóc!

 

  • Trening dla kobiet
  • Rozciąganie i relaksacja
  • Zdrowa Żywność

Aplikacja, książka, publikacje

Moje publikacje

aplikacja

Żelazny trening to dwumiesięczny autorski program Oli Żelazo. Aplikacja łączący w sobie dietę i specjalnie opracowane ćwiczenia, mające na celu poprawę sylwetki i zgubienie zbędnych kilogramów.

Pobierz

książka

Ola Żelazo opracowała specjalny program treningowy, dzięki któremu poprawisz swoje samopoczucie i szybko zauważysz zmiany. Dowiesz się, jak ćwiczyć i co jeść, by mieć energię do działania i osiągać zamierzone cele.

Więcej

publikacje

Galeria publikacji artykułów, wywiadów, których udzieliłam przez ostatnich kilka lat.

Więcej